Automasaż w grocie

Zapraszamy na zajęcia z automasażu

Zajęcia automasażu są oparte na holistycznej pracy z całym ciałem, polegają na nieobciążających ćwiczeniach ogólnorozwojowych, pochodzących z różnych systemów, oraz na samodzielnie wykonywanym masażu punktów aktywnych w obszarze całego ciała z wykorzystaniem jeżyków rehabilitacyjnych.

Dla kogo:

  • Automasaż jest dla wszystkich! Nie ma kryteriów, które wykluczałyby z uczestnictwa w zajęciach, brak wiekowych czy zdrowotnych przeciwwskazań, możesz, ale nie musisz być osobą wysportowaną czy wybitnie sprawną.
  • Automasaż bazuje na naturalnym ruchu mięśni i stawów, a jeżyki rehabilitacyjne, które wykorzystujemy podczas zajęć, są w pełni bezpieczne i wykonane z atestowanych materiałów.
  • Praktykowanie automasażu nie niesie ze sobą żadnego ryzyka urazów czy kontuzji, twoja aktualna kondycja fizyczna nie ma znaczenia. Masujemy się po to by nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne uległo wydatnej poprawie.

 

Korzyści:

Jeśli będziesz razem z nami regularnie się masować, gwarantujemy, że twoje ciało w ciągu kilku tygodni odczuje dobroczynne skutki tego działania, ponieważ:

Automasaż ruchem i jeżykami poprawia stan mięśni i stawów, zwiększa ich ruchomość, likwiduje bóle napięciowe.

Automasaż wzmacnia kondycję całego organizmu, masujemy nie tylko skórę i mięśnie, dzięki kolczastym jeżykom aktywujemy strefy i punkty odpowiedzialne za poszczególne organy, mobilizując wszystkie układy naszego ciała do lepszego funkcjonowania.

Automasaż pobudza ukrwienie skóry i mięśni, zwiększa ich napięcie, może być pomocny w likwidowaniu cellulitu czy nadwagi.

Automasaż regeneruje, nie tylko twoje ciało, ale i duszę:

Dzięki endorfinom produkowanym w wyniku naszej aktywności fizycznej czujemy się lekko i radośnie, podczas ćwiczeń uśmiechamy się i uczymy, jak pokochać siebie.

 

Jak się przygotować:

Ważne: nie obciążaj organizmu, posiłek zjedz co najmniej dwie godziny przed zajęciami.

Wszystkie potrzebne akcesoria: jeżyki, maty do ćwiczeń, klocki i tym podobne znajdziesz na miejscu, do Twojej dyspozycji na zajęciach. Możesz również kupić u nas swój indywidualny zestaw jeżyków do automasażu.

Ponieważ zależy nam na dotarciu do najgłębszych struktur skóry i mięśni, na zajęcia załóż możliwie cienką, przylegającą odzież, optymalna będzie np. koszulka na ramiączkach, odsłaniająca dekolt i ramiona. Masujemy intensywnie dekolt, szyję, twarz, oraz dłonie, dlatego, dla własnego komfortu, zdejmij biżuterię, przyjdź bez makijażu. Jeżeli chcesz doświadczyć przyjemności automasażu głowy, przygotuj się na to, że twoja fryzura może na tym ucierpieć 😉  Proponujemy mnóstwo zabawy, fantastyczną pracę z ciałem i poznawanie jego tajników.

Zapraszamy!