Joga w grocie

Zapraszamy na zajęcia jogi do w naszej Grocie. Połączenie obydwu terapii daje niesamowite efekty i korzyści. Praktyka jogi pozwala na utrzymanie ciała nie tylko w optymalnym zdrowiu fizycznym ale również wpływa kojąco na sferę psychiczną.

Rozwijana przez tysiąclecia forma ćwiczeń dla kondycji i całościowego rozwoju człowieka, znalazła teraz połączenie z seansem w Grocie Solnej.
Połączenie obydwu terapii daje niesamowite efekty i korzyści. Praktyka jogi pozwala na utrzymanie ciała nie tylko w optymalnym zdrowiu fizycznym ale również wpływa kojąco na sferę psychiczną.
Zajęcia jogi w Grocie Solnej pozwalają nie tylko na kształtowanie sylwetki ale przede wszystkim wzmacniają mięśnie, poprawiają nasze samopoczucie pozwalając przywrócić stan równowagi ciała i umysłu . Poprawiają ruchomość stawów, dają sprawność ruchową, łagodzą problemy z kręgosłupem, oczyszczają ciało na poziomie fizjologicznym, zwiększają pojemność płuc, regulują krążenie, regulują system nerwowy i hormonalny, zwiększają ogólną odporność organizmu na różne infekcje oraz przywracają żywotność i sprawność ciała.
W sferze psychicznej natomiast stymulują umysł, poprawiają pamięć i koncentrację, gwarantują stabilność i pewność siebie w sytuacjach stresowych, pomagają osiągnąć równowagę emocjonalną i wewnętrzny spokój oraz pobudzają energię życiową.
Praktyka odpowiednio dobranych pozycji (ASAN) jogi w połączeniu z inhalacją daje szereg korzyści nie tylko dla naszego zdrowia i organizmu ale także dla psychiki i wewnętrznej harmonii. U osób spędzających aktywnie czas w grocie solnej oprócz oddychania zdrowym, czystym pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem dochodzi element bezpośredniego kontaktu z solą i pobieranie mikroelementów przez skórę. Natomiast stąpając po soli (ćwiczymy w skarpetkach, które należy przynieść na zmianę lub nabyć w recepcji) masujemy także bardzo ważne receptory, zlokalizowane pod stopami. Cały proces wzmocniony jest dodatkowo muzyko i koloroterapią.

  • Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor.
  • Nie trać czasu i zapytaj o szczegóły już dziś. Komfortowe warunki – grupy do 10 osób.

PROMOCJA!
Teraz Joga w Grocie Solnej tylko 35 zł !!!

Nie zwlekaj – ilość miejsc ograniczona!