Kluby seniora

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę korzystania z naszej Groty Solnej.
Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu połączony nie tylko z leczniczym działaniem soli ale również ze znakomitą atmosferą sprzyjającą relaksowi i odprężeniu.

Nasza Grota Solna jako jedyna w Poznaniu i jedna z nielicznych w Polsce zbudowana jest z krystalicznej soli himalajskiej, pochodzącej z Pakistanu oraz soli z Morza Martwego i Kłodawy. Różowo pomarańczowe bloki solne tworzą niezwykłe formy a podgrzewaną podłogę pokrywa kilkunastocentymetrowa warstwa gruboziarnistej soli. Dodatkową atrakcją są podświetlane kaskady solankowe oraz tężnie(takie jak w uzdrowisku w Ciechocinku) wytwarzające aerozol solny. Krystaliczna sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Wykazuje niezwykłe właściwości lecznicze, zawiera aż ponad 80 pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, których brak lub niedobór prowadzi do wielu groźnych chorób.

Pierwiastki występujące w soli Pakistańskiej dostępne są w tak drobnych cząsteczkach, że mogą być łatwo wchłaniane przez komórki organizmu ludzkiego i poddane procesowi metabolizmu . Powietrze w grocie solnej zawiera nie tylko jod i sol ale również takie pierwiastki jak: magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, krzem, fosfor, siarka, miedź, fluor, tytan, stront, mangan oraz wiele innych, które odpowiadają za prawidłowe działanie ludzkiego organizmu.

Każdy z pierwiastków występujący w grocie solnej ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie przebywających w niej ludzi .

Wielu lekarzy zaleca pacjentom seanse w grocie jako pomocnicze leczenie w leczeniu farmakologicznym i profilaktyce naszego zdrowia..

Grota solna może być wykorzystywana również jako miejsce spotkań towarzyskich połączonych ze zdrowoczynnym działaniem biopierwiastków.

Nasza Grota znajduje się w samym centrum poznania na -Starym Rynku dlatego też po skończonym seansie pozostały wolny czas można spędzić na wiele różnych sposobów.
Mamy nadzieję ,że nasza oferta zaciekawi państwa na tyle iż przyjdziecie nas odwiedzić.

Przy regularnych wizytach oczywiście rabaty na następne seanse!